In english
Sök
Meny

Kontakt


Välkommen att kontakta oss

Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss. Vet du vem du söker, hitta personen nedan.

Vid akuta ärenden, gällande felanmälan, efter kontorstid 16:00 - 07:00, kontakta vår jour:
Piteå: NVS, telefon 0911-137 01 | Luleå: SOS, telefon 0920-174 78

Lindbäcks Fastigheter
Box 753
941 28 Piteå

Besöksadress:
Hammarvägen 21, Öjebyn

Epost: kundtjanst@lindbacks.se

Telefontid kl 10-12

0911-23 10 10

Fax: 0911-231080

VI SOM JOBBAR HÄR


Hans Lindbäck

VD

0911-23 10 15

hans.lindback@lindbacks.se

Lisa Lindgren

Porsön, Klintbacken

070-644 00 25

lisa.lindgren@lindbacks.se

Thomas Sundkvist

Kv Välten, Glasmästaren och Trädgården

070-373 41 31

thomas.sundkvist@lindbacks.se

Mikael Strömshed

Harren 16 och Klintbacken

070-697 88 08

mikael.stromshed@lindbacks.se

Sebastian Sundqvist

Kv Älgen, Kv Traktorn, Cederterassen

070-301 01 39

sebastian.sundkvist@lindbacks.se

Jan Nordström

Porsön et 4-7

070-345 78 40

jan.nordstrom@lindbacks.se

Christer Lindgren

Porsön 1-3

070-640 58 99

christer.lindgren@lindbacks.se

Marcus Pihl

Campus

070-330 91 90

marcus.pihl@lindbacks.se

Sune Vikström

Klintbacken

070-225 50 95

sune.vikstrom@lindbacks.se

Jeanette Grandin

Hyresadministratör

0911-23 10 10

jeanette.grandin@lindbacks.se

Linn Lundström

Kundservice

0911-21 21 23

linn.lundstrom@lindbacks.se